Prosinec 2009

Happy New Year

31. prosince 2009 v 15:26 | Black!Miss |  O nás...aneb články které píšeme jen tak
Tak, dnes je 31.12. 2009....no co dodat snad jen hodně štěstí a zdraví do nového roku přejí blogerky Black!Miss a !terusQa!
http://www.ilkeryoldas.com/happy-new-year-wallpaper.jpg

Megan Foxová je nehorší hollywoodskou herečkou roku 2009

31. prosince 2009 v 8:48 | Black!Miss |  Bulvár

Megan Foxová je nehorší hollywoodskou herečkou roku 2009

LOS ANGELES Herečka Megan Fox se sice může pyšnit tím, že ji filmoví nadšenci považují za nejžhavější hollywoodskou kost, neměla by ale o sobě mluvit jako o herečce. Krásná bruneta totiž podle kritiky i diváků příliš umění před kamerou nepředvedla. Rozhodně ne letos.
O tom, že je Megan nejhorší herečkou roku 2009, rozhodli diváci v anketě na serveru Moviefone.com. Foxová získala titul "Nejhorší herečka roku", a přestože její film Transformers 2: Pomsta poražených získal titul "Nejlepší akční film roku 2009", přisoudili mu diváci rovněž poněkud ambivalentní přívlastek "Nejhorší film roku 2009".

Jenže třiadvacetiletou Fox titul neurazil. Už v červnu sama přiznala, že v prvních Transformerech byla příšerná. "Jo, byla jsem v tom hrozná," uvedla před půl rokem pro Entertainment Weekly. "Byl to můj první skutečný film a není to upřímné ani opravdové. Ten film nebyl špatný, já jsem prostě jen nebyla pyšná na to, co jsem předvedla," dodala Fox.

Cage čelí další žalobě! Tentokrát o 678 milionů

30. prosince 2009 v 22:03 | ♥!terusQa!♥ |  Bulvár
Ještě není konec roku a nejsou u konce ani finanční pohromy, které se valí na herce Nicolase Cage. Na jeho účtu teď přibyla další žaloba o dluh, 36,7 milionů dolarů a v přepočtu na koruny tedy více než 678 milionů hodlá vysoudit realitní společnost. Hollywoodská hvězda jí totiž prý na splátkách visí více než pět milionů dolarů.
"Náš klient byl ujištěn, že pan Cage má dostatečné množství movitého i nemovitého majetku, luxusní budovy, jachty, letadla, historické předměty, luxusní automobily, šperky, kožešiny a další věci, takže bude schopen částku zaplatit," uvedl právník společnosti Red Curb Investments, která žalobu v Los Angeles podala.

Cage tak už žaluje třetí subjekt, první proti němu vyplnil u soudu jeho bývalý účetní, druhou Christina Fultonová, matka Cageova osmnáctiletého syna.

"Jakékoli tvrzení, že je Nic Cage účastníkem podvodu nebo neoprávněného jednání, je absurdní a trapné," uvedl hercův právník Marty Singer.

Amy Winehouse napdla Popelku divadelního uvěděče

30. prosince 2009 v 22:01 | ♥!terusQa!♥ |  Bulvár
Amy Winehouse napdla Popelku divadelního uvěděče
Amy Winehouse byla opět zatčena. Tentokráte za fyzických útok na divadelního uvaděče a slovní vulgarismy vůči Popelce. Problémistka Amy si vyrazila do divadla 19. prosince a bohužel neudržela své primitivní já na uzdě. Mezi dětmi v hledišti tak začala vykřikovat: "Do prdele, je přímo ze tebou! Ser na Popel, princi, vezmi si mě!"
Jenže řádění Winehouse neskončilo a zpěvačka po představení fyzicky zaútočila na uvaděče, tahala ho za vlasy, udeřila do obličeje a kopla mezi nohy. Policie ji zatkla, když se sama dobrovolně dostavila v doprovodu svého právníka na stanici v Milton Keynes v hrabství Buckinghamshire.

Kvůli řádění teď musí k soudu v Milton Keynes, její proces bude zahájen 20. ledna 2010.

"Amy Civil (zpěvaččino úřední příjmení) přišla na policejní stanici v Milton Keynes dobrovolně se svým právníkem dnes v 1.15 odpoledního času. Byla formálně zatčena policisty za podezření z fyzického napadení a rušení veřejného pořádku," uvedl mluvčí policie Thames Valley ve středu 23. prosince.

Gérard Depardieu rozmlátil na parkovišti auto

30. prosince 2009 v 21:59 | ♥!terusQa!♥ |  Bulvár
Gérard Depardieu rozmlátil na parkovišti auto
PAŘÍŽ Francouzský herec Gérard Depardieu podléhá občas záchvatům nekontrolovaného vzteku. Od synovy smrti prý propadá střídavě návalům depresivních stavů a zlosti. A jedno auto zaparkované v centru Paříže doplatilo zrovna na hercův záchvat vzteku. Hvězda filmu Asterix a Obelix kopala podle svědků do dveří a mlátila do skel. Důvod útoku na nevinné plechové vozítko ale odmítl herec vysvětlit.
Auto si někdo zaparkoval před Gérardovým domem, podle Le Parisien svědci popsali incident pařížské policii, která si herce zavolala k vysvětlení svého jednání. Ten se přiznal k útoku na automobil, ale důvod svého počínání odmítl vysvětlit.

"Před tím útokem se v ulici potácel a vrávoral," uvedl jeden ze svědků s tím, že byl herec možná opilý.

Stars a jejich auta....

30. prosince 2009 v 21:52 | ♥!terusQa!♥ |  Bulvár
Stars a jejich auta...

David beckham
Sláva a bohatství jde ruku v ruce. Není se tak čemu divit, že světové celebrity se rádi pochlubí svými drahými a luxusními autíčky. Podívejte se, čím se vozí třeba Paris Hilton či Victoria Beckham
Victoria Beckham vlastní hned několik luxusních aut. Jedno z nich má dokonce stylově vyzdobeno svými inciály…
Zpěvačka Britney Spears si užívá svého nového auta za 50 000 dolarů. Dostala ho k narozeninám…
Ani slavný fotbalista, manžel Victorie - David Beckham nejezdí jen tak obyčejným autem. Pořídil si Porsche, ve kterém vozí své syny do školy…
Paris Hilton vlastí auto v růžové barvě. Musíme uznat, že slavná dědička vypadá s tímto autem jako pravá Barbie…
I modelka Katie Price fandí růžové barvě. A jelikžo vozí obrovské kufry, pořídila si rovnou velký obytný vůz…

Rihanna konečně promluvila o napadení

28. prosince 2009 v 14:00 | !*terusQa*! |  Bulvár


Rihanna konečně promluvila o napadení

Rihanna konečně promluvila o napadeníBarbadoská zpěvačka Rihanna poprvé veřejně promluvila o útoku jejího bývalého přítele Chrise Browna. "Nebyla to ta samá osoba, které jsem říkávala 'miluji tě'. Nebyly to ty oči," řekla Rihanna v interview pro pořad televize ABC Good Morning America.
"Neměl v očích duši, jen prázdno. Nebyl to člověk, když jsem se na něj podívala," uvedla hvězda. Brown na ni zaútočil 8. února v autě. Napadení mělo být vyvrcholením hádky po tom, jak si zpěvačka v Brownově telefonu přečetla zprávu od jiné ženy. "Nedokázala jsem přijmout, že mi lhal. A on nedokázal přijmout, že jsem neustoupila. A pak … bylo to hrozné. Snažila jsem se ho odhodit nohou. Nebyla to bitva jednoho proti druhému, jen jsem to chtěla zastavit," vzpomínala. "Krvácela jsem. Měla jsem oteklou tvář. Nemohla jsem dovolit, aby mě odvezl domů. Moje jediná možnost byla vyjít z auta ven a kráčet. Kráčela jsem v róbě s krvavou tváří. Netušila jsem, jaký je můj plán," dodala.
Zpěvák se jí později za útok a vyhrožování veřejně omluvil a požádal o odpuštění. Kromě podmínky a veřejně prospěšných prací, které od soudu dostal, musí absolvovat i roční program o genderově podmíněném násilí. "Věc, kterou si muži neuvědomují, když udeří ženu, je, že obličej, zlomená ruka či monokl se časem vyléčí. To není problém, ale rány zůstávají uvnitř. Stále se k tomu vracíte, myslíte na to celou dobu. Je to tu stále, zda chcete nebo ne. Je to velmi bolestivé. Nemyslím si, že tomu rozumí. " Brown se po odvysílání relace pro MTV vyjádřil, že Rihanna neměla o události mluvit a že to byla soukromá věc, která měla zůstat pouze mezi nimi.

Celebrity bez make-upu

28. prosince 2009 v 13:54 | !*terusQa*! |  Bulvár
Celebrity bez make-upu

Celebrity bez make-upu
Již několikrát jsme se přesvědčili, že celebrity bez make-upu jsou skoro k nepoznání. Jindy krásné dámy, vypadají jako naprosto tuctové ženy. Pojďme se ale podívat na ty, kterým to sluší i bez líčení…
Herečka AnnaLynne Mccrod (22), jež zazářila v seriálu Plastická chirurgie s. r. o., patří k ženám, které žádná líčidla nepotřebují…
AnnaLynne McCord bez make upu
AnnaLynne McCord
Osmadvacetiletá herečka Jessica Alba je pyšnou maminkou dcery Honor Marie a tak vsází na pohodlí. Většinou se objevuje bez make-upu a nechává tak vyniknout své přirozené kráse..
Jessica Alba bez make-upu
Jessica Alba
"Pravá blondýnka" - Reese Witherspoon (32) vyráží na nákupy většinou nenalíčená. Na rozdíl od některých svých kolegyň si to může dovolit…
Reese Witherspoon bez make-upu
Reese Witherspoon
Kolumbijská kráska Shakira (32) patří k hvězdám s obrovských charismatem. A my si myslíme, že i bez make-upu je opravdovou star!
Shakira bez make-upu
Shakira bez make-up
Jednačtyřicetiletá australská rodačka Kylie Minogue rozdává úsměvy na všechny strany. Zpěvačka strčí hravě do kapsy některé, o 20 let mladší, kolegyně…
Kylie Minogue bez make-upu
Kylie Minogue

Ashley Tisdale v žebříčku BillBoard

28. prosince 2009 v 13:49 | terusQa |  Bulvár
Ashley Tisdale v žebříčku BillBoard

Ashley Tisdale v žebříčku BillBoard
Ashley Tisdale se umístila v žebříčku Billboard na 7.místě v kategoriích "TOP 10 alb roku 2009″
a "Nejlepší alba desetiletí".
Kromě toho, že Ashley nyní randí se svým novým přítelem Scotem Speerem,také vydala limitovanou edici Guilty pleasure, která obsahuje dva bonusové singly "I am back" a " Watcha Waiting For", texty ke všem písním a maxi plakát.
Top 10 alb roku 2009
01. Lady Gaga - The Fame
02. Michael Jackson - This Is It
03. Britney Spears - Circus
04. Adam Lambert - For Your Entertainment
05. Taylor Swift - Fearless
06. Beyonce - I Am … Sasha Fierce
07. Ashley Tisdale - Guilty Pleasure
08. Green Day - 21st Century Breakdown
09. Rihanna - Rated R
10. Pearl Jam - Backspace
Nejlepší alba desetiletí
01. Michael Jackson - Invincible
02. Lady Gaga - The Fame
03. Britney Spears - Blackout
04. Taylor Swift - Taylor Swift
05. Taylor Swift - Fearless
06. Adam Lambert - For Your Entertainment
07. Ashley Tisdale - Guilty Pleasure
08. Britney Spears - Circus
09. Green Day - American Idiot
10. Linkin Park - Hybrid
Zde jsou nejnovější fotografie, kdy Ashley se svým přítelem Scotem navštívili Beverly Hills:
Ashley Tisdale
Ashley Tisdale
Ashley Tisdale
Ashley Tisdale se svým přítelem Scotem
Ashley Tisdale se svým přítelem Scotem

Diplomek for me 26

25. prosince 2009 v 18:56 | Black!Miss |  Diplomky
od manulky - moc dííky

Diplomek for me 23, 24, 25

25. prosince 2009 v 10:06 | Black!Miss |  Diplomky
AnimalsDogsPuppy005503jordanphotoalbumdigitaltvděkuji - jsou od SB Miss*pandička x2009

DiplíQ for me a theu od manulky

23. prosince 2009 v 18:57 | Black!Miss |  Diplomky

Tokio Hotel - Automatic

22. prosince 2009 v 21:13 | Black!Miss |  Zbytek
tohle je upe super song - dopuručuju!

three days grace - are you ready klip

20. prosince 2009 v 20:05 | Black!Miss |  Zbytek
bomba písnička

Zase pár CITÁTŮ....

20. prosince 2009 v 17:05 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Citáty od každýho něco...
Milovat znamená trpět, nemilovat pak zemřít. Myslet v lásce znamená myslet jen na ni.

Milujeme ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují.

Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu.

Přátelství je od slova přát. Ne všechno, všem a napořád. Však stále těm, co o něj stojí. A ty to potom bude hřát.

Přátelství má být věčné, nenávist pomíjejíci...

Přátelství má být nesmrtelné,nepřátelství smrtelné..

Kdyby všichni lidé věděli, co jedni říkají o druhých , neexistovali by na světě ani čtyři přátelé ...

Proč já hloupá čekala??
Pořád sem jen koukala a ty ses na mě krásně smál a s mými city jen sis hrál,ale co ted řekni dělat mám, myslela jsem že si sám, že tvůj usměv nebyl sen,
doufala jsem každý den a ty ted stejně llíbáš jinou a z meho oka slzy kanou.
Moje city musí stranou srdce volá nashledanou!!!

Ty už se mi nikdy nevrátíš.Jen v mých vzpomínkách a snech klidně spíš.Ve vzpomínkách na tu krásnou dobu,ve snech,kdy vidím tě znovu a znovu.Čas mi musel vzít zrovna tebe.Už se spolu nebudem dívat na modré nebe.Už nikdy nepůjdu vedle tebe.Budu jen vzpomínat.Na Tebe!

"Velcí lidé mají velké sny a malí lidé mají malé sny. Pokud
chcete změnit to, čím jste, začněte měnit velikost svých snů."


"Někdy lidé s průměrnou schopností dosáhnou jedinečného
úspěchu, protože nevědí, kdy mají přestat. Většina lidí uspěje,
protože jsou odhodláni." -- Georgie Allen


"Člověk, který vidí svět v padesáti stejně jako ve dvaceti,
promrhal třicet roků svého života." -- Muhammad Ali


Citáty o nešťastné lásce

19. prosince 2009 v 14:30 | Black!Miss |  Citáty od každýho něco...
ahoj, máme pro vás další citátky a myslím že všechno je to pravda!!!

Nejbolestivější je dívat se do očí tom, koho máme pořád stejně rádi, i přesto, jak moc nám ublížil.

Je těžké milovat někoho, kdo o tom neví, težší je však milovat toho, kdo o tom nechce vědět...

Láska je jen trápení, ale přesto ji k životu potřebujeme.

Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.

Není nic horšího, než nabízet lásku někomu, kdo o ni nestojí.

Kdo tě nechce, ten si tě nezaslouží! (Carlo Goldoni)

Kdo skutečně miloval a je zklamaný,je ochoten raději nežít,než nenávidět. (Barthelémy)

Kdo nikdy netoužil zemřít,nikdy nemiloval.(H.W. Longfellow)

Stačí minuta abyste si všimli člověka,hodina,aby se vám stal sympatický,den abyste se zamilovali,ale nestačí celý život aby jste na něj dokázali zapomenout.

Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.
Voltaire

Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci.
Léon Bloy

Houba na mořském dně, když se dosyta napila vody, nemůže jí do sebe již více sát. Ale ne tak srdce člověka. To je schopno trpět do nekonečna.
Louis-Émile Bougaud

Nejcitlivěji býváme zraněni těmi, bez nichž si svůj život nedovedeme v plném rozsahu představit.
Robert Browning

Rány v srdci, i když se časem zahojí, jsou na člověku po celý život znatelné.
Thomas Stearns Elliot

Bolest z lásky nelze zmírnit hojivými mastmi.
Bidpaj

Odpouštíme nikoliv z lásky, ale ze slabosti srdce.
Charles Aznavour


DiplíQ za SB for Anna

19. prosince 2009 v 11:12 | Black!Miss |  Diplomky

Zklamání,smutek atd...

18. prosince 2009 v 21:41 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Citáty od každýho něco...
Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!

Někteří lide vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou.Někteří v něm ale nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. A my už nikdy, nikdy nebudeme stejní.

Milovat není jen mít rád, milovat znamená srdce si dát.Milovat je i věrnost ctít a druhého u sebe stále mít. Milovat - to je důvěra, k tomu nepatří nevěra. Milovat by měl umět každý a mělo by to být navždy!!!

V lásce jeden ze dvou musí trpět a je to vždy ten, který miluje více.

Nejbolestnější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít.

Zastav na chvíli svůj život .. jde to? Ne, tak jako nejde zapomenout na tebe!!

Kdo ví, kolik slz je ukryto za jedním úsměvem. Kdo ví, kolik bolesti je ukryto za kouskem radosti ...

Nepleť si lásku s vlastnickým poblouzněním, z něho pochází to nejhorší trápení. Neboť v tom se lidé mýlí: z lásky trápení nepochází. Trápení plyne z touhy vlastnit, a ta je opakem lásky.

Kdybys jen věděl jak bolí láska .. jak bolí pohled do očí člověka, který si lásku nezaslouží a přesto ji má a ničí .. jak bolí i to krásný pohlazení a jak bolí úsměv .. pak bys možná pochopil, že ničíš nejen mou lásku, ale i mě.

Neboj se milovat toho, kdo tě miluje. Boj se milovat toho, kdo tě nemiluje.

Zraněnou lásku může vyléčit jen ten, kdo ji způsobil.

Víš jak vypadám, víš jak se jmenuju. Víš jak líbám, víš jak tě miluju. Víš vše, co vědět bys měl, ale ty jsi na mě zapomněl ...

Milovat jsi uměl, líbat ještě víc, ale být jen jednou věrný, to ty neumíš.

Já nehněvám se na tebe, že jsi mi srdce vzal. Ale že jsi mě zradil a do očí mi lhal

Dnes večer neusnu a nebudu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát. Nepláču proto, že bys mě neměl rád, ale proto, že jsi mě naučil milovat.

Victoria Beckham: Byla jsem tvrdě šikanována!!

18. prosince 2009 v 12:19 | * |  Bulvár
Zpěvačka Victoria Beckham je prý dnes silná a poměrně otrlá žena. Nebývalo tomu tak vždy, v dětství byla totiž křehká a od spolužáků snášela kruté zacházení. Tvrdá psychická i fyzická šikana ale prý přispěla k tomu, proč je dnes tak úspěšná.
"Byla jsem mentálně a fyzicky šikovaná, když jsem chodila do školy. To mi ale pomohlo získat hroší kůži. Zvládla jsem to jedině proto, že jsem velká bojovnice," uvedla čtyřiatřicetiletá manželka fotbalisty Davida.

A dnes jediným, kdo je na ni drsný, je ona sama. V nabitém denním režimu si neulevuje, ale než by se na konci náročného dne vyspala, raději souloží s manželem. "Jsem v posteli s Davidem každou noc, takže, víte, asi by bylo něco v nepořádku, kdybych řekla, že dávám přednost spánku. Ráda do postele nenosím vůbec nic. Ale David mi koupil pár malých oblečků z Agent Provocateur, je to jeho oblíbený obchod," dodala Victoria.

písně z filmů(klipy)

15. prosince 2009 v 20:52 | Black!Miss |  Filmy