Listopad 2009

SuperStar:Sexy Jandová unikla smrti?!

28. listopadu 2009 v 10:02 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Marta Jandová
Pracovní vytíženost a nevyspalost málem připravily zpěvačku a porotkyni Martu Jandovou (35) o život! Po mikrospánku, který ji při jedné z cest autem postihl, se Marta zamyslela a začala být opatrnější!
"Cestovala jsem domů z akce a přepadl mě mikrospánek. Naštěstí to bylo v úseku, kde jsem jela asi stovkou. Byly to sekundy a už jsem tu nemusela být. Strašně jsem se lekla a okamžitě jsem zastavila na parkovišti. Naštěstí se ani mně, ani autu nic nestalo," šokovala nepříjemnou příhodou Marta, ze které jí ještě dnes běhá mráz po zádech.

Zpěvačka, která kdysi jezdila většinou vlakem, s nabídkou být porotkyní v pěveckém klání usoudila, že potřebuje auto. Za nepříjemností tedy prý stojí nejen pracovní vytížení a únava, ale i skutečnost, že zpěvačka delší dobu nejezdila.

"Neměla jsem ho půl roku. Nemusela jsem jezdit, na koncerty jsem jezdila vlakem a v Praze člověk auto nepotřebuje. Když ale přišla SuperStar, věděla jsem, že jiné cesty už není," prozradila pro plusku.sk Jandová.

Nehoda se jí stala v době, kdy svého čtyřkolového miláčka vlastnila jenom tři dny. "Tato událost měla být pro mě výstrahou, bylo to znamení: Dávej si pozor. A teď vím, že bych si neměla vytápět sedadla, protože to uspává," uzavřela Marta.

Zničí fanoušci SuperStar svoje idoly?Chovají se často hůř než zvěř!

28. listopadu 2009 v 10:00 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Ještě se ani nestačili stát hvězdami a už mají fanoušky, jaké by jim jejich zkušenější kolegové mohli závidět. Na druhou stranu už finalisté Česko Slovenské SuperStar stačili poznat, jaké to je, když jejich obdivovatelům přeskočí.
Příkladem za všechny je třeba Dominika Stará. Šestnáctiletá blondýnka podle některých zpráv zvládá stres a celý kolotoč kolem SuperStar jen s vypětím všech sil.

"Domča je tak neskutečně vyčerpaná, že jsme ji vzali domů. Poprosili jsme, aby ji pustili, protože je nevyspalá. Nelíbilo se mi, když duet s Mirom Šmajdou cvičili i po nocích," řekla pro plusku.sk její matka.

Aby toho nebylo málo, pověsila se na Starou její psychicky vyšinutá fanynka, která jí na sociální síti Facebook vyhrožovala smrtí. Mladé zpěvačce to rozhodně nepřidalo.

Fanoušci v dobré víře ale paradoxně škodí i během nedělních přenosů. "Honzo, sedni...! Bagárová, tys snad byla nepříčetná!" nechal se slyšet režisér pořadu Peter Núňez během přenosu. Kvůli šílené vřavě náctiletých dívek totiž finalisté mnohdy nevěděli, kde jim hlava stojí a co mají dělat.

"Může to vypadat, že je na ně režisér moc ostrý a že jim chce škodit, ale opak je pravdou. Zvládnout dav fanoušků a ukočírovat přenos není vůbec taková legrace, jak se může zdát," tvrdí zdroj ze zákulisí divácky tolik úspěšné soutěže. Fanoušci jsou mnohdy nevyzpytatelní, hlavně v anonymním davu.

Proto není divu, že na doprovodné akce chodí s mladými zpěváky SuperStar i bodyguardi, kteří je hlídají na každém kroku, což nedávno na vlastní kůži poznal i Bendig, který se po slavnostní večeři vydal s Nikoletou Balogovou na cigaretu a ochranka je poslala zpátky, což se mladým nikotinistům vůbec nelíbilo...

Stresy v SuperStar:Rodičům Dominiky Staré došla trpělivost, vzali ji domů!

28. listopadu 2009 v 9:57 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Na finalistku pěvecké show Dominiku Starou (16) je zřejmě nápor, který účastníci musí podstupovat, až příliš! Výhrůžky smrtí a stres zřejmě sehrály svojí roli a rodičům adeptky na vítěze došla trpělivost!
Kolísavý tlak, výhrůžky "fanouška" i neustálý stres přispěly k tomu, že Dominika Stará málem po pondělním vyřazování zkolabovala. To už bylo moc na rodiče půvabné blondýnky a řekli si dost!

"Domča je tak neskutečně vyčerpaná, že jsme ji vzali domů. Poprosili jsme, aby ji pustili, protože je nevyspalá. Nelíbilo se mi, když duet s Mirom Šmajdou cvičili i po nocích," řekla pro plusku.sk máma Dominiky.

Dominika, která patří k favoritkám první Česko Slovenské SuperStar, ale pomoc lékařů nepotřebuje. "Proč bychom chodili k lékaři," divila se paní Stará. Kdyby ale Dominika musela kvůli vyčerpání a přepracovanosti ze soutěže odejít, nejedno oko fanouška by zaslzelo...

SuperStar:Destiletý Bendíg zpívá Célíne Dion!

28. listopadu 2009 v 9:52
!!Rozhodně se na to podívejte!!
Na hudebním serveru se objevilo video, na kterém malý Honza s vervou pěje titulní song k velkofilmu Titanic My Heart Will Go On, který ve snímku s Leonardem DiCapriem zazněl v podání Céline Dion! Má sice v písni jakési pěvecké rezervy a i angličtina pokulhává, stejně se ale s písní popral statečně!

To zřejmě ani on, ani jeho rodina netušili, že se Jan jednou představí na velkém pódiu v první Česko Slovenské SuperStar! Bendig, kterého porota považuje za jednoho z největších talentů v soutěži, je kolo od kola sebevědomější a jistější.

Bylo by pro srovnání zajímavé slyšet, jak by zněla píseň My Heart Will Go On v jeho podání dnes! Možná se ještě comebacku této skladby dočkáme právě na velkém pódiu pěvecké show...


2.kolo SonC

24. listopadu 2009 v 15:07 | Black!Miss |  Son...

Vypadli:

Robert Pattison
http://popularbiographies.files.wordpress.com/2009/04/robert-pattinson.jpg
Dominika Stará
http://img.blesk.cz/img/1/gallery/404606_dominika-stara-superstar4-semifinale-semifinalisti.jpgdiplomky budou až na úplném konci soutěže...

A postupují:

Monika Bagárová
http://img.cas.sk/img/4/gallery/404623_monika-bagarova-superstar4-semifinale-semifinalisti.jpg
Justin Bieber
http://popstaronline.com/dyn/images/00000000/0000000/000000/00000/0000/600/687/687.jpg
Ashley Tisdale
http://www.celebrity-hair-styles-magazine.com/images/ashley-tisdale-hair-styles-03.jpg
Miley Cyrus
http://cdn.celebuzz.com/cb/assets/imgx/3/5/4/2/6/9/1/gallery-3542691.jpg
Justin Bieber
justin-bieber-biggest-fan-01.jpg image by mz_mimicita

Tak hlasujte pro své favority...
Bagárová se chová jako primadona!

24. listopadu 2009 v 12:08 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová (15) se učí překvapivě rychle. Ještě ani soutěž neskončila a ona už začíná okolí dusit hvězdnými manýrami, za které by se nemusela stydět ani leckterá hollywoodská popová star.
Stačí málo a Bagárová si zadělá na pořádný průšvih. Podle zdrojů ze zákulisí SuperStar si totiž tahle princeznička dost zahrává. Vzteká se při výběru písniček a dramaturgům s ní pomalu dochází trpělivost.

"Skladby si nevybíráme my sami, ale dramaturgové. Výběr nemůžeme moc ovlivnit," nechala se slyšet Monika při nedělním přenosu, kdy finalisté zpívali mimo jiné i rockové balady.

Na klackovité chování má vzhledem k věku jistě nárok, v jejím případě je ale dosti překvapivé. Navenek se totiž snaží vystupovat jako líbezná, uctivá a skromná dívka cudně klopící oči. Skutečnost je ale jiná! Podobné manýry předvedla před lety i Martina Balogová v Česko hledá SuperStar, než ji zkušenější kolegové a pořadatelé akcí "usměrnili".

Na Slovensku si zase svoje užili s 3. slovenskou SuperStar Vierkou Berkyovou, která nyní žije v Irsku a spíš než o zpěvu se v jejím případě v poslední době diskutovalo o jejím údajném těhotenství.

Je jen a pouze na Bagárové, jakou cestou se vydá. Skandály a nosánek nahoru jí možná zajistí pár titulních stran v obrázkových časopisech, ale není to málo, Moniko? S takovými ideály jsi snad do soutěže nešla?!

SuperStar: Denis Lacho vypadl brečeli všichni a dokonce i porota:-(

24. listopadu 2009 v 11:27 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  ČeskoSlovenská SuperStar
SuperStar: Denis Lacho vypadl, brečeli fanoušci i porota
Denis Lacho
Brečely i majitelky blogu Denis byl jeden z talentovaných zpěváků ze SuperStar je škoda že vypadl:-( :-( :-( A ta písnička co zpíval na závěr když vypadl jse mu strašně moc moc moc povedla a doufám že zpívání nenechá.Myslím že by byla velká škoda kdyby už svět neslyšel jeho hlas..

New dess...xD

23. listopadu 2009 v 19:51 | Black!Miss |  O nás...aneb články které píšeme jen tak
ahoj máme tu nový dess a tady máte obrázky k porovnání


Nejkrásnější fotka na světě!!!

23. listopadu 2009 v 17:46 | Black!Miss |  Denis Lacho
tak tohle je podle mě ta nejkrásnější fotka na světě

Miley Cyrus a klip When I look at You

23. listopadu 2009 v 17:40 | Black!Miss |  Miley Cyrus
je to vážně nádherná písnička, já ji poslouchám furt dokola...xD

Justínek a jeho clip-Love me

22. listopadu 2009 v 15:24 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Justin Bieber

Elle Style Awards-známe vítěze všech soutěžných kategorií!

20. listopadu 2009 v 20:13 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Jana Plodková (Elle Žena roku) a Libor Šula (Elle Muž roku) při přebírání cen
Slavnostní večer Elle Style Awards v pražském klubu SaSaZu dospěl do finále - v průběhu jedinečného glamour večera byli vyhlášení vítězové osmi soutěžních kategorií.
O vítězích v kategoriích Modelka roku, Český návrhář roku, Zahraniční návrhář roku, Cena za počin roku, Zvláštní cena poroty a Style ikona roku rozhodovala pětičlenná porota, ve které zasedli odborníci na módu a styl, jmenovitě topmodelka Daniela Peštová, fotograf Robert Vano, módní návrhářka Klára Nademlýnská, výkonný ředitel Elite Model Management pro ČR a SR Saša Jány a šéfredaktorka časopisu Elle Lada Rudovská. Další dvě kategorie byly zcela "v rukou" čtenářů časopisu ELLE. Ti zvolili ELLE ženu a muže roku. Tato kategorie byla vyhlášena současně.
Vítěze jednotlivých kategorií (viz přehledná tabulka v této tiskové zprávě) v průběhu večera vyhlašoval za asistence významných osobností, například Terezy Maxové a Simony Krainové, Jiří Macháček, který v roli moderátora provázel celým večerem. Pečlivě vybraní hosté kromě radosti vítězů a zklamání ostatních nominovaných viděli také několik jedinečných módních přehlídek, řadu zajímavých projekcí a další zábavný a stylový doprovodný program.
Jedním z nejzajímavějších hostů byla zajisté Kiera Chaplin, modelka, herečka a vnučka slavného Charlieho Chaplina. Měla na sobě úchvatnou zelenou róbu.
Simona Krainová si oblékla model, který jí přivezli včera z Paříže, přímo z přehlídkového mola. Jak sama modelka řekla, byla velmi překvapená, že jí model seděl jako ušitý na míru. Svou postavou tedy rozhodně nepatří mezi generaci postarších modelek.
V dobré náladě byla i Tereza Maxová, která se zde ráda setkala se svými kolegyněmi z oboru. Na Taťánu Kuchařovou si moderátor večera připravil malý oříšek v podobě vtipné hádanky. Zeptal se jí totiž, jaká je vzdálenost z bodu A do bodu A při rychlosti 60 km za hodinu. Taťána si nechala napovědět a Jiří Macháček jí správnou odpověď prozradil.
KATEGORIENOMINACEVÍTĚZ
Modelka rokuMichaela KociánováDenisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
Linda Vojtová
Český návrhář rokuMonika DrápalováJakub Polanka
Jakub Polanka
Denisa Nová
ELLE žena rokuDagmar HavlováJana Plodková
Tereza Kopáčová
Helena Houdová
Liběna Rochová
Tereza Maxová
Martina Sáblíková
Zuzana Lednická
Táňa Vilhelmová
Daniela Peštová
Jana Plodková
ELLE muž rokuTomáš SedláčekLibor Šula
Michal Horáček
Pavel Nedvěd
David Černý
Vojta Dyk
Maxim Velčovský
Jiří Bartoška
Lukáš Bauer
Libor Šula
Karel Gott
Zahraniční návrhář rokuAlexander McQueenMark Jacobs
Christopher Bailey
Mark Jacobs
Cena za počin rokuLiběna Rochová a Pavel IvančicJana Zielinski
Radka a René
Jana Zielinski
Zvláštní cena porotyEva Jiřičná
Style ikona rokuAnna GeislerováAnna Geislerová
Tereza Maxová
Jana Kirschner
Jana Plodková (Elle Žena roku) a Libor Šula (Elle Muž roku) při přebírání cen
Jana Zielinski přebírá cenu
Kiera Chaplin a vítězka v kategorii Style ikona roku - Aňa Geislerová
Návrhářka Charlotte Deffe přebírá cenu Zahraniční návrhář roku za Marca Jacobse

Adriana Lima se zakulatila!

20. listopadu 2009 v 20:06 | *§*.T.E.R.U.S.H.Q.A.*§* |  Bulvár
Adriana Lima se zakulatila!
Těhotná modelka Adriana Lima, jenž předvádí pro značku Victoria's Secret se objevila ve společnosti a ukázala bříško…
Krásná světová topmodelka, která čeká svého prvního potomka se zúčastnila autogramiády v jednom z New Yorských obchodů Victoria's Secret. Společnost jí dělala kolegyně Miranda Kerr.
A i přesto, že je Adriana v pokročilém stádiu těhotenství a její tělo se zakulatilo, stále je velmi sexy…
Adriana Lima
Adriana Lima
Adriana Lima