Říjen 2009

Amanda Bynes NAMOL!

31. října 2009 v 20:44 | *Terka-Terri* |  Bulvár
Amanda Bynes NAMOL!
amanda-bynes-namol1.jpg
Talentovaná herečka Amanda Bynes, vyrazila o víkendu s kamarádkou do víru velkoměsta a obrážela jeden bar za druhým. A věřte tomu nebo ne, i taková slušná dívka jako Amanda, to umí s alkoholem pořádně rozjet.
Takhle jí zachytili paparazzi během odjezdu domu v pozdních ranních hodinách.
amanda-bynes-namol2.jpg amanda-bynes-namol3.jpg amanda-bynes-namol4.jpg amanda-bynes-namol5.jpg amanda-bynes-namol6.jpg amanda-bynes-namol7.jpg

Halucinace měsíce : Lily Allen

31. října 2009 v 20:41 | *Terka-Terri* |  Bulvár
Halucinace měsíce : Lily Allen
lily-allen-halucinace-10.jpg
Populární zpěvačka Lily Allen, se nedávno novinářům předvedla ve "velmi vymazleném outfitu", o který jsme se samozřejmě nemohli nepodělit…
PS: Telefonní číslo na strejdu z další fotky nedáváme!
lily-allen-halucinace-9.jpg
lily-allen-halucinace-2.jpg
lily-allen-halucinace-3.jpg
lily-allen-halucinace-4.jpg
lily-allen-halucinace-7.jpg
lily-allen-halucinace-1.jpg
lily-allen-halucinace-5.jpg
lily-allen-halucinace-6.jpg
lily-allen-halucinace-8.jpg

Přehlídka celebrit na Teen Choice Awards

31. října 2009 v 20:36 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Zac Efron
Podívejte se jak to slušelo mladým celebritám na každoročním udílení cen Teen Choice Awards 2009.
Kdo je víc sexy, Zac Efron, Robert Pattinson nebo Chase Crawford?
Zac Efron
Britney Spears
Robert Pattinson
Megan Fox
Chase Crawford

100 nejkrásnějších lidí světa – známe je!

31. října 2009 v 20:30 | *Terka-Terri* |  Bulvár

100 nejkrásnějších lidí světa - známe je!

100 nejkrásnějších lidí světa - známe je!Zajímalo by vás, které slavné osobnosti čelí díky světu showbyznisu největšímu obdivu a jsou považovány za vzory? Na obálce nejnovějšího vydání známého magazínu People, který představil svůj žebříček 100 nekrásnějších lidí světa, je herečka Christina Applegate.
Sedmatřicetiletá blondýnka si získala obdiv veřejnosti poté, co se nesnažila tajit boj se zákeřnou nemocí - rakovinou prsu a v červenci roku 2008 podstoupila dvojitou operaci. Christina Applegate, která má za sebou i rekonstrukční chirurgický zákrok prsů uvedla pro magazín People, že bylo pro ni příliš těžké vidět se nahá.
"Už nevypadáte jako předtím a nikdy nebudete. Vaše část těla je nenávratně pryč … Je to však rozhodnutí, které děláte, abyste si zachránili život," vysvětlila Američanka, která se na seznamu nejkrásnějších lidí časopisu People objevila už potřetí.
Nováčky ve stovce jsou například: americká první dáma Michelle Obama, lamač dívčích srdcí Robert Pattinson, jeho herecká partnerka z filmu "Soumrak" (2008) Kristen Stewart, teenegerské hudební idoly Nick a Joe Jonas nebo hvězdy filmu s osmi Oskary "Milionář z chatrče" (2008) Dev Patel a Freida Pinto.

100 nejvlivnějších celebrit, první místo získala Angelina Jolie!

31. října 2009 v 20:26 | *Terka-Terri* |  Bulvár

100 nejvlivnějších celebrit, první místo získala Angelina Jolie!

100 nejvlivnějších celebrit, první místo získala Angelina JolieZajímá vás, kdo je v na světě tou nejvlivnější celebritou? Že by třeba herec Johnny Depp (45), nebo Scarlett Johansson (24)? Ani jedno ani druhé. První místo ve Forbes časopisu totiž získala krásná herečka Angelina Jolie (34). Ve svém pravidelném ročníku se tak na minulé místo moderátorky Oprah Winfrey(55) probojovala matka šesti dětí. Samotná Jolie se umístila na prvním místě, které ještě před rokem okupovala moderátorka Oprah Winfrey, která skončila na druhém místě i přes to, že sama vydělává více peněz, než Angelina.
Seznam obsahuje jména televizních a hudebních celebrit, ale nechybějí ani hvězdy sportu. Zajímavostí však je, že Angelina Jolie se minulý rok umístila se svými 27 miliony dolary na třetím místě, ale k bronzovému žebříčku jí dopomohla hlavně její sláva. Oprah, která si vydělá svojí show 275 milionů dolarů se i přesto na první místo nedostala.
"Jolie byla vždy schopná přilákat pozornost bulváru a získat Oscara, ale letos opravdu přišla na způsob, jak si vydělat skutečné peníze," uvedl časopis. Kromě toho Angelinu popisuje jako krásnou, talentovanou a bohatou celebritu.
Za Oprah a Angie se na třetím místě umístila zpěvačka Madonna (50) a těsně za ní na čtvrtém , pátem a šestém místě Beyoncé Knowles (27), Tyger Woods a Bruce Spingsteen. Sedmé místo si vysloužil spisovatel Steven Spielberg. Osmičku získala herečka Jennifer Aniston (40) a na devátém místě její bývalý a zároveň miláček Angeliny Brad Pitt (45).Na desátém, tedy posledním místě se umístil Kobe Bryant.

Peaches Geldof je prý lepší, než Miley Cyrus

31. října 2009 v 20:24 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Peaches Geldof je prý lepší, než Miley Cyrus

Peaches Geldof je prý lepší, než Miley CyrusAnglické prominentce Peaches Geldof (20) rozhodně sebevědomí nechybí. Možná by nebylo na škodu, kdyby občas držela pusu. Nedávno totiž beze studu prohlásila, že je pro vyrůstající dívky lepším vzorem, než oblíbená teenagerka Miley Cyrus (16)."Možná jsem lepším vzorem než nekdo, jako je Miley Cyrus," uvedla v rozhovoru pro magazín The Sun.
"Ty dívky, jež byly prosazovány jako ikony, jsou pořád doslova jen dívky, které byly přemísťovány z místa na místo, mediálně vycvičovány a dělaly věci, které jim byly přikázány a brány jen jako dokonalá vrstva lidí," vysvětluje své pocity a zároveň dodává: "Lidé, kteří ani neexistují."
Co se ale samotné Peaches týče,její osobní život se též v nynější době pohádce nepodobá. Nedávno jí totiž skončil půlroční románek s hudebníkem Maxem Drummeyem. Kromě toho si 20-letá moderátorka na vlastní pěst v jednom filmu vyzkoušela, jaké to je mít problém s drogami. Jednou však sama musela být převezena do nemocnice, kvůli podezření z předávkování. O své temné minulosti se ale mluvit nebojí.
"Dělala jsem chyby, ale už jsem se z toho dostala a zlepšila jsem se. Vyrůstala jsem ve středu pozornosti a to je abych tak rekla obtížné, ale narodila jsem se v tom. Dřív to bylo něco, co mě bavilo, co bylo divoké. Ted je ze mně žena."

Zpěvačka Fergie se chce stát moderátorkou!

31. října 2009 v 20:22 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Zpěvačka Fergie se chce stát moderátorkou!

Zpěvačka Fergie se chce stát moderátorkouOblíbená členka skupiny BEP Fergie (34) se údajně snaží začlenit do televizní show This Morning. Kráska chce nahradit Fern Brittonovou a stát se tak kolegyní Philipa Schofielda. Má však šanci uspět?Fergie začala o roli moderátorky uvažovat hned po tom, co se seznámila s tím, jak to při natáčení pořadu chodí. Jeden ze zdrojů dokonce prozradil, že mezi soutežícími je Fergie skutečně horkou favoritkou, a mohla by tak porazit silnou konkurenci typu Holly Willoughbyové, Fiony Phillipsové nebo Christine Bleakleyové.
Zdroj uvádí: "Zpěvačka přišla mezi jejich tým a později v ten samý den zavolala zpátky a optala se, zda by se mohla stát nástupkyní Brittonové. Ona je totiž velkým fanouškem téhle show a má zájem se podílet na televizní práci. Miluje pohovory. Jako žena je opravdu empatická. Producenti si myslí, že by mohla být skutečně dobrou uchazečkou. I kdyby si to nakonec s touto prací rozmyslela, byli bychom rádi, kdyby pro nás něco natočila a určite by mohla zaskakovat."
K celému nápadu udělat z Fergie moderátorku se však vyjádřila i samotná mluvčí show: "V současné době jsme mluvili s celou řadou lidí, ale i přesto prozatím neřekneme, kdo převezme práci Brittonové."
Zpěvačka ale tvrdí, že práci v televizi chce i nadále. Vidí se prý jako zvláštní korespondentka pro NBC Today a jako náhradní moderátorka v Live show Larryho Kinga.

Časopis People má svoji Top 10 nejvíce sexy nezadaných mužů!

31. října 2009 v 20:20 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Časopis People má svoji Top 10 nejvíce sexy nezadaných mužů!

Časopis People má svoji Top 10 nejvíce sexy nezadaných mužůJeště dotěď se dívky mohly honit za hercem Robertem Pattisonem (23), ale seriálová hvězda Chace Crawford(23) je zřejmě mnohem více sexy, než on. Alespoň to tak vidí časopis People, který nedávno zveřejnil seznam nejvíce sexy nezadaných mužů. První příčku s titulem nejvíce sexy muž pro rok 2009 tedy nyní okupuje Chace.Přitom herec, který v poslední době prý s nikým nechodí tvrdí, že s hledáním nové přítelkyně nijak nespěchá.
" Nehledám dívku, ale já jsem nikdy nijak zvlášť žádnou nehledal. Neklepu se, jestli budu mít nějaký vztah, jako na konci dne, který chcete s někým sdílet. Ale já se na to prostě divám tak, že mám zbytek života na to, abych to udělal. V žádném případě to nechci uspěchat," uvedl herec.
Ale i samotný Robert se v listině umístil na 10.místě a o svém pocitu dostávat si takové pozornosti otevřeně promluvil.
"Je to opravdu emocionální zážitek, když na vás lidé neustále pořvávají. Když se na sebe tlačí velké množsví davu a velké množství síly,tak nějak to můžete cítit. A je to ohormující."
Top 10 nejvíce sexy nezadaných mužů podle časopisu People:
1. Chace Crawford
2. Chris Pine
3. Shia LaBeouf

4. Adam Lambert
5. Ryan Eggold & Kellan Lutz
6. Dwayne Johnson
7. Brody Jenner
8. Common
9. Taylor Kitsch

10. Robert Pattinson

Brad Pitt prý spal s Jennifer Aniston!

31. října 2009 v 20:18 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Brad Pitt prý spal s Jennifer Aniston!

Brad Pitt prý spal s Jennifer AnistonMezi Bradem Pittem (45) a Angelinou Jolie (34) to opět škřípe. Pár se údajně dostal opět do konfliktu poté, co Angelina 18.června poskytla otevřený rozhovor s jednou televizí.Když se jí jeden z moderátorů zeptal, zda hodlá rozšířit svou početnou rodinu, herečka jen nadšeně přikyvovala a odpověděla: "Vždycky. Milujeme děti a chceme velkou rodinu." Podle zdrojů byl však tímto prohlášením Brad doslova rozzuřený.
"Když ten rozhovor viděl, byl velmi překvapený," vypráví zdroj deníku Britain's Now. "Brad s Angie mají totiž jasno, že než se pustí do další adopce nebo vytváření své vlastní rodiny , musí na nějakou chvíli ocenit to co mají. A pokud jde o Brada, mají obrovskou, někdy až zdrcující zodpovědnost starat se o své děti a jejich vztah se v jedné chvíli podobá katastrofě. Angelina Brada obvinila, že spal s Jennifer, a to i přesto, že vše popřel. Ale Angie ho neposlouchá a má neustále plnou hubu toho, jak hloupě se cítí. Brad je takto už zoufalý, ale Angie trvá na to, aby ho následovala a snaží se, aby jejich vztah fungoval. Brad je šťastnější sám- a určitě už žádné další děti nechce."

Kristen Stewart údajně těhotná, otcem je Robert Pattinson!

31. října 2009 v 20:16 Bulvár
Kristen Stewart údajně těhotná, otcem je Robert Pattinson!
Kristen Stewart údajně těhotná, otcem je Robert Pattinson
I když mladá herečka Kristen Stewart (19) nikdy vztah s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (23) nepotvrdila, pár spolu údajně po milostném románku zplodil dítě. Tyto informace jako první přinesl australský časopis New Weekly.Podle přístupných zdrojů se Kristen o svém těhotenství dozvěděla před týdnem a myšlenka, že ve svém lůni čeká dítě jí údajně začala napadat poté, co nedostala menstruaci.
"Když si to spočítala, zjistila, že se jí to zpozdilo, takže si samozřejmě začala myslet, že by mohla být těhotná. Kristen požádala jednu ze svých kamarádek, aby jí ten test koupila, protože měla strach, že by jí někdo v lékarně zahlédl. Je z celé situace velmi nervózní," informovala kamarádka.
Navíc se diskutuje o tom, zda není otcem dítěte samotný kolega z "Twillight" Robert Pattinson, jelikož doba těhotenství, ve kterém se Kristen nachází tomu tak odpovídá.
"Kvůli tomu, že otěhotněla zrovna nedávno si myslí, že by otcem dítěte mohl být Robert."
V roce 2008 spolu Kristen a Robert natočili romantický horror "Twillight". Později se devatenáctiletá herečka rozešla se vým přítelem Michaelem Angaranem. V současné době je Kristen na natáčení snímku "The Runaways" v Kalifornii, zatímco Robert v New Yorku, kde i on pracuje na novém filmu "Remember Me".

Herečka Rachel Weisz chce zakázat botox!

31. října 2009 v 20:13 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Herečka Rachel Weisz chce zakázat botox!

Rachel Weisz chce zakázat botoxVětšinou si celebrity nechávají dělat různé plastiky, aby vypadaly mladší. Mnohokrát je k tomu však nutí chorobný strach ze stárnutí a následná obava, že filmovou roli nabídnou někomu mladšímu. Do takovéto skupiny žen se řadí například Nicole Kidman (42) nebo Sharon Stone (51). Naopak odpůrkyní botoxu je krásná brunetka Rachel Weisz (38), která tyto injekce naopak nesnáší."Botox by jsem zakzala," přesně takhle zní prohlášení britské herečky Rachel Weisz, které zaznělo v interview pro časopis Harper's Bazaar. Držitelka Oscara za výkon ve filmu "Nepohodlný" se objevuje na titulní stránce srpnového vydání dásmkého magazínu, kterému navíc poskytla velký rozhovor. Právě v něm zaznělo i to, že by Rachel zakázala svým hereckým kolegyním používání kolagenových a botulotoxinových injekcí. "Měli by je hercům zakazovat stejně tak, jako sportovcům steroidy. Herectví je přeci celé o výrazu, vyjadřování emocí," nechala se slyšet manželka režiséra Darrena Aronofskyho.

Pro Hayden Panettiere je nedůležitější zdraví!

31. října 2009 v 20:11 Bulvár

Pro Hayden Panettiere je nedůležitější zdraví!

Pro Hayden Panettiere je nejdůležitější zdravíPopulární a mladá herečka Hayden Panettiere (19) se údajně co se jejího vzhledu týče cítí velmi nejistá. Blondýnka, která je známá svojí tváří podobající se panence se prý obav o svoji postavu nikdy nezbavila, ale trvá na tom, že nejdůležitější je pro ni zdraví."Nikdy jsem nepatřila mezi ty lidií, kteří byli posedlí vypracovaností svého těla nebo extra štíhlostí, protože prostě nejsem, nejsem taková. Mám takové tělo, jaké mám a to se nezmění tak dlouho, jak se budu snažit zůstat zdravá, jak jen budu moct a všechno to okolo. Je to celkem těžké, když za vámi na pláži někdo stojí s fotoaparátem, fotí fotky vašeho zadku a poukazuje na všechny vaše špeky a cokoliv jiného. Kvůli tomu se začnete víc kritizovat, protože jste v pozici, kde vás tak strašně soudí a kontrolují. Lidé rádi poukazují na nedostatky a milují "zazdívání" ostatních a nechávat je zase klesat dolů."
Kromě toho hrdinka seriálu "Heroes" přiznala, že ve škole byla dokonce šikanována.
"Nikdy jsem nebyla populární holka. Vlastně si myslím, že nejhorší byla střední škola, tam to bylo všechno jen o tom, kde jste seděli ve školní jídelně. A to pro mě byl jeden z nejraumatizujících zážitků. Byla jsem absolutně mučena. Pamatuji si, jak jsem poprvé seděla s populárními dětmi, protože jedna z holek mě pozvala ať si přisednu a jeden z kluků mi předtím, než jsem se posadila odtáhl židli a všichni se začali smát. Takže jsem nikdy populární holka nebyla. Nikdy, nikdy, nikdy."

Paris Hilton: Michael Jackson pojmenoval svou dceru po mně!

31. října 2009 v 20:09 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Paris Hilton: Michael Jackson pojmenoval svou dceru po mně!

Paris Hilton: Michael Jackson pojmenoval svou dceru po mněHotelová dědička Paris Hilton (28) je přesvědčená, že zesnulý král popu Michael Jackson nechal svou dceru pojmenovat právě po ní. Kromě toho také uvedla, že její matka Kathy Hilton byla pro zpěváka v jejich teenagerovském věku velmi blízkou kamarádkou.A když přišel čas dát jméno pro svou dceru, Michael se optal Kathy, zda může zvažovat o jménu "Paris".
"Moje mamka a Michael spolu chodili na vysokou školu a ve 13 letech byli těmi nejlepšími kamarády," uvedla Paris v americké televizní show Extra.
"Takže když jsem vyrůstala, znala jsem Michaela velmi dobře, byl pro mě jako stýček a když pak měl dceru, vždy jméno Paris miloval. Tak se zeptal mojí matky, zda by to bylo okay (dát jméno Paris) a samozřejmě, že odpověděla ano a já si myslím, že ona je taková krásná malá holčička a jsem vážně hrdá, že máme obě stejné jméno.

SuperStar:Haberova dcera fandí Šmajdovi, syn na ni kašle !

31. října 2009 v 17:47 | *Terka-Terri* |  Bulvár
Pěvecká show, kde je porotcem zpěvák Paľo Habera (47), si našla fanoušky i mezi jeho potomky! Dcera Ella má mezi soutěžícími svého favorita a syn Yanick sice přenosy sleduje, poslouchá ale jinou hudbu!
Pokud mají čas, tak SuperStar sledují," nechal se slyšet Habera, jehož děti usedají před televizní obrazovku, aby mohly sledovat pěvecké výkony.

"Ellu baví blonďák Miro Šmajda, chvilku se dívá a pak jde spát," tvrdí zpěvák, který do poroty pěveckého klání usedá vedle Dary Rolins, Marty Jandové či Ondřeje Hejmy.
Pokud mají čas, tak SuperStar sledují," nechal se slyšet Habera, jehož děti usedají před televizní obrazovku, aby mohly sledovat pěvecké výkony.
20 nejkrásnějších mužů Hollywoodu!

31. října 2009 v 17:32 | *Terka-Terri* |  Bulvár

20 nejkrásnějších mužů Hollywoodu!

20 nejkrásnějších mužů HollywooduZajímalo by vás, který muž Hollywoodu podlamuje dívčím srdcím kolena? Podle filmového portálu Premiere.com je jím James Franco (31).
Jednatřicetiletý herec, režisér, scénárista a producent zazářil jako Harry Osborn v sérii filmů o Spider-Manovi, Saul v komedii Pineapple Express (2008) či jako partner hlavního hrdiny ve snímku Milk (2008). Stříbrnou příčku obsadila hvězda filmové adaptace upírské ságy soumrak Robert Pattinson (23). Třetím nejkrásnějším mužem v Hollywoodu je Bradley Cooper (34), známý z kinohitu Ve čtveřici po opici (2009). Hugh Jackman (40), kterému minulý rok magazín People udělil titul Nejvíc sexy žijící muž světa, skončil čtvrtý. První pětku uzavírá manžel zpěvačky americké hip-hopové skupiny Black Eyed Peas Fergie - Josh Duhamel (36). Na stříbrném plátně se objevil například ve snímcích Transformers (2007) nebo Transformers: Pomsta poražených (2009).
Dvacet nejhezčích mužů Hollywoodu podle filmového portálu Premiere.com:
1. James Franco
2. Robert Pattinson
3. Bradley Cooper
4. Hugh Jackman
5. Josh Duhamel
6. Ryan Reynolds
7. Jake Gyllenhaal
8. Christian Bale
9. Channing Tatum
10. Orlando Bloom
11. James Marsden
12. Brad Pitt
13. Jamie Foxx
14. Gerard Butler
15. Joseph Gordon Levitt
16. Zac Efron
17. Chris Pine
18. Dwayne "The Rock" Johnson
19. Jonathan Rhys Meyers
20. Jay Hernandez

Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová budou rodiči!

31. října 2009 v 17:30 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová budou rodiči!

Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová budou rodičiZnámý zpěvák a lamač ženských srdcí Enrique Iglesias (34) se podle informací portálu showbizspy.com stane otcem.
Ačkoli nedávno přiznal, že před oltář se velmi nespěchá, možná přece jen změní názor, protože jeho dlouholetá přítelkyně, bývalá tenistka Anna Kurnikovová (28) je ve druhém měsíci těhotenství.
Přitažlivá blondýnka zrušila svou účast na triatlonu v Malibu, kde se každoročně zúčastňovala z charitativních důvodů. "Nemyslím, že se nacházím v období, kdy bych se měl ženit. Pokud by však do toho přišly děti, tak to by bylo o něčem jiném, "vyjádřil se Iglesias v červnu tohoto roku latino zpěvák.
Dvojice v současnosti tráví společné chvíle ve svém hnízdě lásky na Floridě. Ani jeden však dosavadní zprávy amerických médií nepotvrdil

Penelópe Cruz se údajně zasnoubila!

31. října 2009 v 17:28 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Penelópe Cruz se údajně zasnoubila!

Penelópe Cruz se údajně zasnoubilaŠpanělská herečka Penelópe Cruz (35) je připravená vstoupit do svazku manželského! Spolu se svým přítelem a nyní už snoubencem Javierem Bardemem (40) se podle New York Daily News rozhodli zasnoubit teprve nedávno. Některé zdroje dokonce tvrdí, že dvojice řekla několika svým blízkým přátelům, že svatbu plánují již za několik málo měsíců.Nedávno se navíc neustále diskutovalo, zda je exotická herečka těhotná či ne. Těhotenství jí bylo na krk šito pěkně dlouho, už teď je ale 100 procentně jasné, že vše byly jen zvěsti a Penelópe v jiném stavu rozhodně není.
"Řekli svým přátelům, že se vezmou," říka jeden ze zasvěcených. "Taky říkali, že drby o těhotenství nejsou pravdivé."
Cruz, která točí jeden film za druhým řekla v interview s časopisem Psychologies, že se chce brzy usadit a mít děti.
"Jednoho dne bych chtěla mít děti, ale teď ne. Pokud do toho půjdu, chci v tom být vážně dobrá. Chci aby to byl v mém životě jeden z těch nejlepších plánů. Nevím, jestli věřím v manželství. Ale věřím v lásku, děti a rodinu. Mám tu tendenci stát se matkou všech lidí kolem mě. Můj bratr a sestra si vždy stěžovali, že jsem příliš starostlivá."
O svém hereckém kolegovi a snoubenci mluví v komplimentech: " Je to úžasný muž a skvělý herec."

Heidi Klum si změnila jméno a porodila holčičku!

31. října 2009 v 17:27 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Heidi Klum si změnila jméno a porodila holčičku!

Heidi Klum si změnila jménoK velmi zajímavému kroku se rozhodla topomodelka Heidi Klum (36). Rozená Němka s americkým občanstvím nechala na pospas své rodné příjmení a vzít si to manželovo.Po čtyřech letech manželství se zpěvákem Sealem (46) se blondýnka bude jmenovat Heidi Samuel. Ještě že si od svého manžela vzala jen poslední jméno, protože zapamatovat si celé- Seal Henry Olusegun Kwassi Olumide Adeola Saumel- dá zabrat skutečně každému.
Důvodem zdlouhavého jména jsou nigerské kořeny, které tento statný zpěvák vlastní. I dva synové známého páru mají jména doslova krkolomné. Starší z nich se jmenuje Henry Gunther Ademola Dashtu Samuel (3) a mladší Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel (2).
Heidi, zanedlouho Heidi Samuelové dcerku Leni (5), kterou měla s Flaviem Briatorem si zpěvák nedávno osvojil. Nového příjmení by se Heidi měla dočkat po dotáhnutí celé žádosti na úřadech do konce listopadu.
Další světlou událostí v topomodelčině životě se stalo datum 9.10., tento den totiž porodila v jednu hodinu ranní přirozenou cestou své čtvrté dítě- holčičku, která dostala jméno Lou Samuel. Heidi se tak stala čtyřnásobnou matkou a tvrdí, že 4-řka je poslední číslice počtu dětí, které budou mít.
"Jsme v přesile. Čtyřka je perfektní. Tři je hodně. Ale čtyři? Je to spousta práce," řekla Klum v sprnu pro USA Today. "Jsme aktivní. A cítíme, že tohle je to, co dokážeme zvládnout."
Kromě toho také přiznala, že poslední měsíce čtvrtého těhotenství pro ní byly něco jako boj.
"Poslední měsíc je až neuvěřitelné, jak rychle vám naroste bříško. Je obrovské," řekla v interview pro magazín Page Six. "Stehna, zadek- to vše se nakonec rozroste."

Fotbalová hvězda Ronaldo bude fotit pro Armaniho!

31. října 2009 v 17:24 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Fotbalová hvězda Ronaldo bude fotit pro Armaniho

Fotbalová hvězda Ronaldo bude fotit pro ArmaniČtyřiadvacetiletý portugalský hráč Cristiano Ronaldo (24) nahradil Davida Beckhama (34) a stal se tváří nové kolekce spodního prádla Emporio Armani pro jeho kampaň jaro-léto 2010, informoval o tom italský sportovní časopis La Gazzetta dello Sport.

Ronaldo se v únoru objeví ve spodním prádle na velkých reklamních plakátech v hlavních evropských městech.
Pro italského módního guru Giorgia Armaniho nejdříve pózovaly Ševčenko a Kaká a jak dále psal časopis: "všichni fascinující, všichni fotbalisté, všichni z Milána a všichni oblečeni". Davidu Beckhamovi, jehož Ronaldo nahradil, přinesla spolupráce s módním návrhářem úctyhodných dvacet milionů liber (přibližně 21 672 000 eur) a místo na vyhrazených stránkách předních magazínů.

Teenagerka Taylor Swift si koupila svůj první dům!

31. října 2009 v 17:22 | *Terka-Terri* |  Bulvár

Teenagerka Taylor Swift si koupila svůj první dům

Teenagerka Taylor Swift si koupila svůj první důmAmerická teenagerská hvězda Taylor Swift (19) si podle informací internetového magazínu Showbiz Spy ve věku 19 let koupila svůj první dům. "Právě jsem si koupila svůj první dům v Nashville, a proto sháním vhodné tapety a obklady," uvedla country zpěvačka a dodala, že miluje interiérový design.Taylor Swift se celosvětově proslavila albem Fearless (2008), který byl 11 týdnů za sebou na prvním místě v žebříčku Billboard 200. Dodnes se z něho jen v USA prodaly skoro 4 milony kusů. V posledních týdnech se její jméno spojuje hlavně se skandálem v průběhu udělování cen MTV Video Music Awards, za který ale sama paradoxně nemohla.
Postaral se o něj raper Kanye West, který zpěvačku ponížil v průběhu její děkovné řeči při přebírání ceny v kategorii Nejlepší videoklip interpretky. West totiž po její první větě vyskočil na pódium a přerušil jí se slovy: "Taylor, mám s tebou obrovskou radost, ale musím tě zastavit, protože nejlepší video všech dob měla Beyoncé."