Červenec 2009


Demi Lovato - Don't Forget text

19. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Demi Lovato
Did you forget
That I was even alive
Did you forget
Everything we ever had
Did you forget
Did you forget
About me

Did you regret
Ever standing by my side
Did you forget
What we were feeling inside
Now I´m left to forget
About us

But somewhere we went wrong
We were once so strong
Our love is like a song
You can´t forget it

So now I guess
This is where we have to stand
Did you regret
Ever holding my hand
Never again
Please don´t forget
Don´t forget

We had it all
We were just about to fall
Even more in love
Than we were before
I won´t forget
I won´t forget
About us

But somewhere we went wrong
We were once so strong
Our love is like a song
You can´t forget it

Somewhere we went wrong
We were once so strong
Our love is like a song
You can´t forget it
At all

And at last
All the pictures have been burned
And all the past
Is just a lesson that we´ve learned
I won´t forget
I won´t forget us

But somewhere we went wrong
Our love is like a song
But you won´t sing along
You´ve forgotten
About us

Letuška První Třídy/View from the Top (2003)

18. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Filmy
Donna Jensenová žije stejný život jako její vrstevnice z městečka Silver springs. Netouží ovšem po ničem jiném než po tom, vypadnout z rodného hnízda a nebýt jako její matka - bývalá exotická tanečnice, která si život zkazila sérií neúspěšných partnerských svazků.

Jednoho večera, když si připadá úplně na dně, Donna v televizi uvidí rozhovor se Sally Westonovou - oslnivou zralou ženou, která našla smysl svého života jako letuška. Donna neváhá ani okamžik a vyrazí dobýt svět.

Malá letecká společnost Sierra Airlines se však ukáže být jen potvrzením skutečnosti, že by se nikdo neměl smířit s kompromisy. Lety z Fresna a zpět v trapné sexy uniformě Donně brzy začnou připadat přiliš přízemní, i když v kolegyni Sherry se domnívá najít opravdovou kamarádku. Dívčiným cílem se stává velká, prosperující společnost Royalty Airlines provozující mezinárodní lety na špičkové úrovni.

Absolvovat přijímací řízení a náročný výcvik není žádná zábava, Donna se však drží svého snu. Kariéra letušky v 1. třídě - a to potvrzuje i zkušená veteránka Westonová, která se ambiciózní dívky ujme - ovšem předpokládá nechat dole na zemi celý soukromý život. A to i včetně sympatického, opravdově zamilovaného studenta práv Tima Stewarta…..

Miley Cyrus

17. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Životopisy
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.•
Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)

Demi a klip Here We Go Again

16. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Demi Lovato

Hilary Duff - Someone's Watching Over Me text

15. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Hilary Duff
Found myself today
Oh I found myself and ran away
Something pulled me back
The voice of reason I forgot I had
All I know is you're not here to say
What you always used to say
But it's written in the sky tonight

So I won't give up
No I won't break down
Sooner than it seems life turns around
And I will be strong
Even if it all goes wrong
When I'm standing in the dark I'll still believe
Someone's watching over me

Seen that ray of light
And it's shining on my destiny
Shining all the time
And I wont be afraid
To follow everywhere it's taking me
All I know is yesterday is gone
And right now I belong
To this moment to my dreams

So I won't give up
No I won't break down
Sooner than it seems life turns around
And I will be strong
Even if it all goes wrong
When I'm standing in the dark I'll still believe
Someone's watching over me

It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll fly high
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart

So I won't give up
No I won't break down
Sooner than it seems life turns around
And I will be strong
Even if it all goes wrong
When I'm standing in the dark I'll still believe
That I won't give up
No I won't break down
Sooner than it seems life turns around
And I will be strong
Even when it all goes wrong
When I'm standing in the dark I'll still believe
That someone's watching over
Someone's watching over
Someone's watching over me

Protivný Sprostý Holky/Mean Girls (2004)

14. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Filmy
"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní. Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."

Demi Lovato

13. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Životopisy
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe
takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.

Hilary s klipem Fly

12. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Hilary Duff

Jesse McCartney - We Can Go Anywhere text

11. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Jesse McCartney

We Can Go Anywhere - text, překlad Je zde něco špatně?

Slow down things have been a little crazy
right now its time to get away
you can find out
what it is you're really after
time is on our side
come on we're leavin' everything behid

You know that sun is shinin'
we'll keep drivin'
it doesn't matter where
cause we got that open highway
leds you my way
as long as you are there
we can go anywhere

woooooooohoooooo
go anywhere
ooooo yeah

Brake down
other pressure lives around you
but i'll try not to fade away
you can breatheon lookin' in the rearwied mirror
way to far
come on we're leavin' everything behind

You know that sun is shinin'
we'll keep drivin'
it doesn't matter where
cause we got that open highway
leds you my way
as long as you are there
we can go anywhere

We'll be so far gone
and we still can't see
we've never been before
runnin' our favorite song
we left off right where we belong

You know that sun is shinin'
we'll keep drivin'
it doesn't matter where
cause we got that open highway
leds you my way
as long as you are there

You know that sun is shinin'
we'll keep drivin'
it doesn't matter where
cause we got that open highway
leds you my way
as long as you are there...

Pravá Blondýnka/Legally Blonde (2001)

10. července 2009 v 17:00 | Silvík |  Filmy
Elle Woodsová (Reese Witherspoon) je typická blondýnka! Růžová Barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Hawaiian Tropic, Miss červen ve školním kalendáři, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především… je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. (Matthew Davis), a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn"... a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian (Selma Blairová). Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá.

Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci večírků než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ní trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A ve standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita.

Překvapivě vtipná komedie "Pravá blondýna" je celovečerním filmovým debutem režiséra Roberta Luketice. Na paškál si bere předsudek o jednoduchosti a "jednoúčelovosti" blondýnek.

Nadějná mladá herečka Reese Witherspoonová (Velmi nebezpečné známosti, Pleasantville - Městečko zázraků, Americké Psycho, Malý Nicky) předvedla koncert v přeměně z naivní blondýnky v emancipovanou mladou dámu. Další mladý talent Matthew Davis (II) (Pearl Harbor) je příslibem nastupující mladé "holywoodské" generace.

Film získal cenu amerických teenagerů jako "Nejlepší film léta" v roce 2001 a porazil takové soupeře, jako je Shrek a Zlatíčka pro každého.

V malé roli také uvidíme půvabnou a nestárnoucí Raquel Welchovou.

Slogan: Letos letí blondýnky, ale pozor...
Scénář: Karen McCullah-Lutz, podle knihy Amandy Brown
Režie: Robert Luketic
Kamera: Anthony B. Richmond
Hudba: Rolfe Kent
Hrají: Reese Witherspoon, Matthew Davis (II), Selma Blair, Luke Wilson, Victor Gaber, Raquel Welch atd.

Další pozastavení blogu

9. července 2009 v 20:52 | Silvík
Ahojky, zítra na měsíc odjíždím a vrátím se až 7.8.2009 a proto na tu dobu pozastavuju blog.Nastavila jsem pár článečku, které se vám tady objeví, takže blog bude víceméně fungovat, jen nebudu obíhat SB...

H2O stačí přidat vodu 2

9. července 2009 v 13:49 | Silvík |  H2O

Diplomek pro ...TeRíiCZeK... za SB

7. července 2009 v 15:42 | Silvík |  Diplomky

New dess

4. července 2009 v 18:31 | Silvík |  O nás...aneb články které píšeme jen tak
Ahojík, udělala jsem zase nový dess, ale tenhleten se mi mimořádně ibí, takže ho tu nějakou dobu nechám.Doufám, že se vám bude líbit a budete hodně komentovat a další věc.Chci se vám omluvit, že teď nebudu písat moc článečku, protože připravuju články na dobu, kdy bude můj blog pozastavenej.
hezký prázdninky=-)

Další diplom pro manulku

4. července 2009 v 8:21 | Silvík |  Diplomky

Diplomek for me 10 a 11

4. července 2009 v 8:18 | Silvík |  Diplomky

Diplomky za 4. tipovačku

4. července 2009 v 7:53 | Silvík |  Diplomky

Jsem zpět!

3. července 2009 v 21:06 | Silvík |  O nás...aneb články které píšeme jen tak
Ahojík, už jsem zpátky, ale dnes jsem hodně vyčerpaná, takže tu nic dalšího psát nebudu.Doma jsem jen na týden, takže příští pátek budu zase pozastavovat, ale tentokrát na 28 dní.No nic nevím co bych vám ještě napsala, tak se s vámi pro dnešek rozloučím a oznámení pro SB:obíhat budu zítra=-)Papa