Natasha Thomas

27. května 2009 v 20:17 | Tea |  Natasha Thomas
O takhle jedinečném startu si může většina začínajících hvězdiček nechat jen zdát. Novým singlem "Save Your Kisses For Me" má sedmnáctiletá Dánka Natasha Thomas šanci dosáhnout, řečeno fotbalovou terminologií, čistého hattricku.

S každým novým singlem navíc Natasha Thomas předvádí pozoruhodné zlepšení. V létě roku 2003 vlétl debutový singl mladičké zpěvačky pojmenovaný Why (Does Your Love Hurt So Much) přímo do německé singlové TOP 40 (v tamních rádiích se dostal dokonce mezi pět nejhranějších skladeb), druhý singl It´s Over Now jen o pověstý chloupek minul první desítku (probojoval se až na místo dvanácté!).

Tato milostná skladba nesoucí se v poklidném rytmu, na které s Natashou Thomas spolupracoval odborník na reggae Sugar Daddy z exotického Tobaga (podílel se také na nahrávkách Buju Bantona, Sizzly a Capletona), slavila úspěch také v rozhlasovém éteru: rychle se vyhoupla do rádiové TOP 20.

A i když netrávíte svůj volný čas sledováním hudebních televizí MTV, nebo VIVA, kde Natasha rychle zdomácněla, setkáte se s jejím obličejem díky tomu, že si ji jako model pro svou novou módní kolekci vybrala světoznámá firma Lacoste. Od jara tohoto roku je nový "Lacoste face" Natasha k vidění po boku francouzského tenisty Arnauld Clementa (pohybuje se v elitních prvních tří desítkách žebříčku ATP) v celoevropské televizní a tiskové reklamní kampani této firmy. Reklamu režíroval Bruno Aveillan (na svém kontě má už kampaně pro firmy Nissan, Perrier, Nintendo a další), který v minulosti natáčel i takové hvězdy jako například Claudii Schiffer.

Ale zpět k hudbě. Save Your Kisses For Me je jejím třetím singlem. Chytrý reggae song má všechny náležitosti velkého letního hitu, je špičkově zprodukován předním producentem Alexem Christensenem z Hamburku. Jak po stránce melodické, tak po stránce interpretace je to chytlavé a sexy. Těžko hledat věc, která by tomuhle hitu zabránila úspěšnému útoku na prestižní TOP 10.

Ale vraťme se na chvíli zpět v čase. Vůbec poprvé veřejně vystoupila tato rodačka z Kodaně před pěti lety: "Bylo mi pouhých dvanáct," vzpomíná "a zazpívala jsem Killing Me Softly. Byla jsem hodně nervózní, protože v publiku bylo pár dětí z mojí třídy, které mi ve škole dělaly ze života úplné peklo. A já si pomyslela: Nenechám se od nich ponížit. Já jim ukážu!"

O pět let později to Natasha "ukázala" nejen jim. Její debutový singl "Why (Does Your Love Hurt So Much)", původně známý v podání Carlyho Simona vyšel loni a stal se dalším z řady celoevropských hitů Alexe Christensena, jednoho z nejúspěšnějších hudebních producentů, který v této roli, nebo coby skladatel pracoval pro takové hvězdy jako jsou Right Said Fred, Tom Jones, ATC, Bro'Sis a *N Sync. Stejně úspěšný byl jako autor remixů pro superhvězdy Herberta Grönemeyera, Bloodhound Gang a Arethu Franklin. Ačkoliv je Natasha dodnes trochu nervózní, když se má postavit před publikum na pódium, je si vědoma toho, že za poslední dobu udělala velký krok k úspěšné kariéře v pop byznysu. "Už od dětství jsem věděla, že chci být zpěvačkou," tvrdí. A veškerý svůj volný čas věnovala splnění svého snu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama